Соціально-гуманітарний відділ інформує про районний етнографічний фестиваль «Духовна скарбниця козацького роду» у с.Тритузне

4 березня 2017 року КЗК «Тритузнянський СБК» Солонянської селищної ради приймав естафету районного етнографічного фестивалю «Духовна скарбниця козацького роду».

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про проведені заходи в навчальних закладах громади, приурочені Дню рідної мови

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. За недовгий час свого існування це свято вже стало традиційним. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. У загальноосвітніх закладах Солонянської громади наприкінці лютого пройшли відповідні заходи, приурочені Дню рідної мови.

Про розгляд петиції

03.03.2017 року розпочато розгляд петиції: "Про встановлення знаку "Я люблю Солоне"", яка набрала необхідну кількість голосів.

Соціально-гуманітарний відділ вітає  євроклуб КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Соціально-гуманітарний відділ вітає євроклуб КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Відповідно до наказу КЗ «ДДЮЦМС»ДОР від 20.02.2017 року №27 «Про підсумки проведення ІІ етапу обласного конкурсу проектів» євроклуб „Єдність” КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» став призером обласного конкурсу проектів. Проект, підготовлений членами євроклубу, учнями 10 класу Підвисоцьким Артемом, Петрусенко Катериною та керівником євроклубу – Фурман Оленою Олександрівною, учителем англійської мови: «Туристсько-екскурсійний маршрут „Культурно-історична спадщина Солонянського району”» зайняв ІІІ місце в обласному конкурсі. Вітаємо членів євроклубу та колектив школи! Бажаємо нових перемог та творчих задумів! Пишаємося вами!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про святкування  Масляної  навчальними закладами Солонянської громади

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про святкування Масляної  навчальними закладами Солонянської громади

Навчальні заклади Солонянської громади провели цікаві заходи до святкування Масляної  "Сьогодні весело у нас — Ми зиму проводжаємо. Усіх, хто є в цей час, Ми гаряче вітаємо",  такими вітальними словами розпочали родинне свято масляної "Масляну гуляємо весну зустрічаємо!» в КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів», в якому взяли участь батьки, учні та класні керівники 5-А та 5-Б класів.

Соціально-гуманітарний відділ вітає  агітбригаду "Паросток" Надіївської філії з перемогою

Соціально-гуманітарний відділ вітає агітбригаду "Паросток" Надіївської філії з перемогою

Вітаємо екологічну агітбригаду "Паросток" та їх наставника Шатову Ольгу Іванівну, учителя біології та хімії відокремленого підрозділу Надіївської філії І-ІІ ступенів із І місцем у районному етапі обласного фестивалю колективів екологічної просвіти (агітбригад).

Соціально-гуманітарний відділ інформує про заходи з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

Протягом останнього тижня в загальноосвітніх навчальних закладах Солонянської селищної ради відбулися заходи з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У школах пройшли тематичні виховні години «Урок гідності та патріотизму». Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на загальношкільних заходах «Нескінченність пам’яті»: відбулися хвилини мовчання, запалювання лампадок і свічок.