Знову страшна звістка сколихнула Солонянську громаду...

Із сумом повідомляємо, що у боях за Україну загинули двоє її захисників та вірних синів – Романчук Юрій Михайлович та Янчук Сергій Вікторович, мешканці нашої громади. Герої самовіддано стали на захист нашої землі та віддали свої життя за наш спокійний сон і мирне життя.

У цю гірку мить Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття сім’ям наших Героїв, усім близьким та рідним захисників України. Розділяємо Ваш біль утрати, сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Прощання з Героями відбудеться завтра, 2 вересня:

о 12:00 за адресою с. Аполлонівка, вул. Юбкіна, 24 відбудеться церемонія прощання із Сергієм Вікторовичем Янчуком.

Героя поховають на Солонянському кладовищі близько 13:00. Приходьте, щоб віддати шану та провести наших Захисників в останню путь.

Вічна пам’ять, щира вдячність та безмежна шана полеглим Воїнам-захисникам.

Номер обслуги мінометного взводу роти вогневої підтримки 2 мотопіхотного батальйону військової частини А1302, солдат Янчук Сергій Вікторович загинув при захисті Батьківщини поблизу н.п. Соледар, Донецької області.