актуально для ВПО

Рада ВПО Солонянської громади виграла грант від Українського Жіночого Фонду «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних коаліцій Дніпропетровської області

Рада внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді у співпраці з БО "Благодійний Фонд Об’єднуємось, ми з України" виграла грант від Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних коаліцій Дніпропетровської області.

актуально для ВПО

Відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді

27 жовтня на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді.

актуально для ВПО

Відбувся тренінг "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад"

17-18 серпня представниці Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді взяли участь у тренінзі "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад" який відбувся у місті Дніпро.

актуально для ВПО

Фахівці Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами

У п’ятницю, 14 липня, на базі Центру активності громадян фахівці Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території нашої громади.

актуально для ВПО

Запрошуємо ВПО на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.