Рада ВПО інформує
- Соціальний захист
- Рада ВПО
- Рада ВПО інформує
Переможці конкурсу малюнків для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб отримали свої призи
До дня захисту дітей департамент соціального захисту населення обласної державної (військової) адміністрації спільно з Радою з питань внутрішньо переміщених осіб при Дніпропетровській обласній військовій адміністрації організували та провели конкурс малюнків на тему «Я у майбутньому» для дітей з числа ВПО.
Відбувся конкурс малюнків для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб
У період з 1 по 15 травня департамент соціального захисту населення обласної державної (військової) адміністрації спільно з Радою з питань внутрішньо переміщених осіб при Дніпропетровській обласній військовій адміністрації проводили для всіх дітей з числа ВПО конкурс малюнків на тему «Я у майбутньому»!
Конкурс малюнків дітей ВПО "Я у майбутньому"
Відділ соціального захисту Солонянської селищної ради інформує, що з метою екологічної інтеграції дітей з числа внутрішньо переміщених осіб у життя громад, департамент соціального захисту населення обласної державної (військової) адміністрації спільно з Радою з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА до Дня захисту дітей оголошує конкурс малюнків для дітей з числа ВПО на тему «Я у майбутньому».
Рада ВПО Солонянської громади виграла грант від Українського Жіночого Фонду «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних коаліцій Дніпропетровської області
Рада внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді у співпраці з БО "Благодійний Фонд Об’єднуємось, ми з України" виграла грант від Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних коаліцій Дніпропетровської області.
Відбувся тренінг "Інтеграція захисту"
Цими вихідними на базі нашого Центр активності громадян Солоне провели тренінгову програму «Інтеграція захисту».
У Києві відбувся перший Всеукраїнський Форум Рад ВПО
1-3 листопада у Києві відбувся перший Всеукраїнський Форум Рад ВПО
Відбулась стратегічна сесія Ради ВПО при Солонянській селищній раді: головна тема та питання зустрічі
27-28 жовтня відбулася стратегічна сесія Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді
Відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді
27 жовтня на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді.
На початку вересня у Дніпрі відбувся східноукраїнський Форум Рад ВПО «Змі(ц)нюємо Україну!»
6-7 вересня у Дніпрі відбувся східноукраїнський Форум Рад ВПО «Змі(ц)нюємо Україну!»
Відбувся тренінг "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад"
17-18 серпня представниці Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді взяли участь у тренінзі "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад" який відбувся у місті Дніпро.