25 березня 2022 року під час виконання службових обов’язків отримав поранення, несумісне з життям Герой і вірний син України Олександр Анатолійович Шерстюк, який мешкав у с. Безбородькове, Письмечівського старостинського округу. Він самовіддано став на захист нашої землі та до останнього нищив окупантів.

Солонянська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях. Світла і вічна пам’ять Герою!

Хлопцю було лише 28 років… Олександр загинув будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Герої не вмирають! Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Спочивай з миром, Герою України! Не забудемо! Не пробачимо!