бізнесу

Як працює бізнес під час війни? Долучайтеся до онлайн-презентації Індексу настроїв малого бізнесу

Дізнаєтеся, як війна змінила роботу малих і середніх підприємств та чи планують компанії розширення й інвестиції — Європейська Бізнес Асоціація презентує результати Індексу настроїв малого бізнесу.

бізнесу

Презентація дослідження щодо потреб та проблем українських підприємиць

На шляху до досягнення цілей жінки стикаються з численними викликами, серед яких боротьба з упередженнями. Проте роль жінки в суспільстві та економіці зростає. Жінки все частіше відкривають власну справу, беруть на себе відповідальність та  працюють у режимі багатозадачності. Тож які потреби та проблеми мають українські підприємиці?

бізнесу

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток елеваторних потужностей

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО підтримає українські підприємства, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

оголошення

Можливості для бізнесів у сфері енергоефективності. Візьміть участь у міжнародній акселераційній програмі

Програма «Інноватори енергоефективності України» створена, щоб стимулювати проєкти в галузі енергоощадності. Під час повномасштабної війни важливо шукати рішення, які допоможуть відновити енергетичну інфраструктуру після збитків, що завдали російські атаки у 2022 році.