Дізнатися, як працює держава. Презентація освітнього курсу «Демократія через дії»

Презентуємо освітній серіал про демократію на платформі Дія.Освіта, щоб кожен українець міг дізнатися, як вплинути на державні рішення, відстояти власні права та розв’язати проблеми свого населеного пункту або навіть країни.

Добірка конкурсів та грантових можливостей

Чергова добірка конкурсів та грантів актуальних та корисних як для громад, так і для громадських організацій, благодійних фондів, освітян, роботодавців, підприємців – з метою покращення добробуту, посилення спроможності, сприяння соціальній згуртованості  в громадах.

Навчатися з Google: оновлений курс «Основи АІ»

Понад 57 тисяч українців переглянули безоплатний онлайн-курс «Основи АІ» від Google. Тепер команда оновлює курс і додає ще більше практичної інформації. Про що в програмі?

Урядові технології в Україні

Чи існують технології, які допомагають полегшити взаємодію між суспільством та державою? Так! І вони вже значний час працюють в Україні!

єРобота: вже 100 ветеранів та членів їхніх родин отримають гранти від держави на розвиток бізнесу

Зокрема, переможцями десятої хвилі подачі заявок стали 12 ветеранів або членів родин учасників бойових дій. Вони отримають 6,1 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу

оголошення

Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу єРобота запускає нові грантові програми для ветеранів

Захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн. до 1 млн. грн. 

Українська література - онлайн. MEGOGO, МОН та Мінцифра презентують спільний проєкт

«Укрліт» - це 250 творів з української літератури, доступні в аудіоформаті. На платформі MEGOGO можна слухати культові твори українських авторів без піратства: «Місто», «Кайдашева сім'я», «Тіні забутих предків» та багато інших.

Долучайтеся до важливих соціальних опитувань онлайн. Цифровізуємо Держстат

Вперше Державна служба статистики запускає онлайн-опитування щодо зайнятості громадян. Кожен українець віком від 15 років зі смартфоном та інтернетом зможе взяти в ньому участь. Результати опитування допоможуть державі ухвалювати дієві рішення.