Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців бізнесу

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

ГРАНТ €1 МЛН ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ДЕМОКРАТІЇ В ЄВРОПІ ЧЕРЕЗ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ Області:  Уся Україна Дедлайн: 9 серпня 2024 року Галузі: Держава & релігія, ІТ & телекомунікації, Медіа & реклама, Навчання & консультування, Некомерційна діяльність

Розпочалась програма AGROwUP для агровиробників та фермерів бізнесу

Розпочалась програма AGROwUP для агровиробників та фермерів

Інформуємо, що розпочалась програма AGROw UP для представників та представниць аграрного бізнесу в Україні. Програма передбачає безплатні вебінари та консультації для бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

Український мікро- та малий бізнес запрошують взяти участь у грантовій програмі бізнесу

Український мікро- та малий бізнес запрошують взяти участь у грантовій програмі

Основною її метою є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари й послуги. Про це повідомляє Міжнародна організація з міграції (МОМ).

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для українських агровиробників з прифронтових територій аграрію

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для українських агровиробників з прифронтових територій

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт в сезоні 2024-2025 років для понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей.

«Інклюзивна молодіжна робота» на Дія.Освіта: серіал про те, як створити безбар’єрний молодіжний простір

«Інклюзивна молодіжна робота» на Дія.Освіта: серіал про те, як створити безбар’єрний молодіжний простір

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота», що нещодавно презентовано на Дія.Освіта, поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів.

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії аграрію

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії

Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Грант для студентів та абітурієнтів Дніпровського району від соціальної програми Scholarship

Грант для студентів та абітурієнтів Дніпровського району від соціальної програми Scholarship

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв'язку з цим Scholarship хоче потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.