Поліцейські офіцери громади:

запобігання правопорушенням в інтересах громади

У роботі поліцейського офіцера громади допомагає довіра населення до нього. Нижче наведено поради поліцейських офіцерів громад, що допоможуть вам не стати жертвою злочину на вулиці або на роботі

Поліцейські офіцери Солонянської громади закликають жителів дбати про збереження навколишнього середовища. Турбота кожного про природу - турбота про майбутні покоління.

Економічне насильство – це не ок!

Незаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!

Психологічне насильство – це не ОК!

Словесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.