Поліцейські офіцери громади:

запобігання правопорушенням в інтересах громади

У роботі поліцейського офіцера громади допомагає довіра населення до нього. Нижче наведено поради поліцейських офіцерів громад, що допоможуть вам не стати жертвою злочину на вулиці або на роботі

Економічне насильство – це не ок!

Незаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!

Психологічне насильство – це не ОК!

Словесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.

Ми за безпечний відпочинок на воді

Купання та плавання – це яскравий, корисний й активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей, якщо не дотримуватися правил безпечної поведінки.