Поліцейські офіцери громади інформують

Поліцейські офіцери громади:

запобігання правопорушенням в інтересах громади

У роботі поліцейського офіцера громади допомагає довіра населення до нього. Нижче наведено поради поліцейських офіцерів громад, що допоможуть вам не стати жертвою злочину на вулиці або на роботі

Попередження випадків незаконного проникнення

БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВ Якщо ви є власником підприємства (або займаєтеся підприємницькою діяльністю), переконайтеся в його безпеці та захищеності. Ваші клієнти бажають почувати себе в безпеці, коли вони перебувають у вас, і вони, найімовірніше, повернуться, якщо від їхнього візиту залишаться позитивні враження. Поліція заохочує підприємства дотримуватися концепції попередження злочинності через планування територій (CPTED) як простого способу забезпечення безпеки та захищеності бізнесу. У чому секрет цієї концепції? Вона полягає в тому, що підприємства проектуються та розміщуються таким способом, щоб унеможливити або зменшити злочинну діяльність та, водночас, щоб люди могли «спостерігати» одні за одними. Згідно з цією концепцією:

10:03 13.04.2021