Новини та оголошення ЦНАП Солонянської селищної ради

ЦНАП - файний супермаркет послуг

Ваші проблеми вирішить ЦНАП - Центр надання адміністративних послуг.  Швидко, зручно і комфортно! Адже ЦНАП - це файний супермаркет послуг!

12:37 26.12.2019

За доброю і гарною традицією ЦНАПи України знову розпочинають флешмоб до Дня Святого Миколая!

Вважається, що святий Миколай в ніч з 18 на 19 грудня ходить по землі і кладе діткам подарунки під подушки або в чобітки, щоб вранці малюки зраділи довгоочікуваному сюрпризу.

10:27 09.12.2019

Відтепер отримати безоплатну правову допомогу можна у відділі ЦНАП

Запрошуємо мешканців громади до відділу ЦНАП Солонянської селищної ради,  де Ви можете не тільки швидко та якісно отримати адміністративні послуги, а й скористатися послугою на безоплатну правову допомогу, яка буде надаватися начальником відділу Солонянського бюро правової допомоги Дніпровського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Усенко Іриною Анатоліївною.

13:06 06.12.2019