Освітній марафон - 2024. Підсумки

Протягом січня-березня для педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти був організований та проведений «Освітній Марафон – 2024».

Інтерактивна панель в дії

Вчителі закладів освіти, які працюють чи планують працювати з сучасними новітніми інструментами для організації онлайн та офлайн-навчання стали учасниками майстерки "Інтерактивна панель в дії"

Для вчителів початкових класів відбувся онлайн-вебінар «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання»

Днями відбувся онлайн-вебінар для вчителів початкових класів «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання» в рамках професійних заходів “Освітній марафон 2024”.

Для педагогів Солонянської громади провели навчання за темою «Формувальне оцінювання»

Формувальне оцінювання - одна із ефективних стратегії підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Воно передбачає оцінювання під час навчання і «для навчання», включає різноманітні техніки та потребує певних знань, навичок та вмінь вчителя для впровадження.