Продовжуємо опрацьовувати інструменти для створення єдиної системи управління закладом освіти

Сьогодні відбулося друге практичне заняття щодо організації в закладах освіти Цифрової Учительської. Свою зустріч освітяни розпочали з обговорення шляхів для подолання викликів, які виникають перед колективом стосовно впровадження цифрових форм взаємодії.

Працюємо над створенням та наповненням Віртуальної Учительської

Створення єдиної електронної системи управління закладом освіти – один із напрямків цифровізації освіти. У нашому Центрі активності громадян відбулася перша робоча зустріч фокус-групи щодо створення і функціонування в закладах освіти Віртуальної Учительської.

Освітній марафон - 2024. Підсумки

Протягом січня-березня для педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти був організований та проведений «Освітній Марафон – 2024».

Інтерактивна панель в дії

Вчителі закладів освіти, які працюють чи планують працювати з сучасними новітніми інструментами для організації онлайн та офлайн-навчання стали учасниками майстерки "Інтерактивна панель в дії"

Для вчителів початкових класів відбувся онлайн-вебінар «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання»

Днями відбувся онлайн-вебінар для вчителів початкових класів «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання» в рамках професійних заходів “Освітній марафон 2024”.