Для вчителів початкових класів відбувся онлайн-вебінар «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання»

Днями відбувся онлайн-вебінар для вчителів початкових класів «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання» в рамках професійних заходів “Освітній марафон 2024”.

Для педагогів Солонянської громади провели навчання за темою «Формувальне оцінювання»

Формувальне оцінювання - одна із ефективних стратегії підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Воно передбачає оцінювання під час навчання і «для навчання», включає різноманітні техніки та потребує певних знань, навичок та вмінь вчителя для впровадження.

Відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників»

26 січня у приміщенні Центр активності громадян Солоне відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників».

Стартував «Освітній марафон 2024» для педагогів Дніпропетровщини

Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів першу онлайн-зустріч на тему «Створюємо безпечне освітнє середовище». Спікерами заходу були освітяни нашої громади, які пройшли навчання за програмою «Про.Спільноти: безпечне і сприятливе середовище для навчання».