Як швидко отримати митні послуги. Читайте Гід з державних послуг

Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни.

Інформація для тих, хто дарує енергію, - на Гіді

Минулого тижня вся Україна привітала з професійним святом наших героїв сьогодення - енергетиків. Як і захисники на фронті, енергетики ведуть боротьбу з ворожими планами залишити нашу країну в повній темряві. Та ми знаємо, що насамперед світло - всередині кожного з нас.

Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

24 роки тому зафіксували першу масову епідемію комп’ютерного хробака. Саме тоді фахівці задумалися над комплексним підходом до інформаційної безпеки. Тепер увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації 30 листопада.

Інформація для тих, хто дарує світло, - на Гіді

Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб в кожній оселі було світло.

Інформація про соціальні послуги — на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги - це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь - «соціальне таксі».

Інформація для тих, хто бажає працювати в Україні, — на Гіді

У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто.

Необхідна інформація для тих, хто будує міста, — на Гіді

Попри те, що ворог нещадно руйнує наші міста і села, український народ все неодмінно відновить та відбудує. Міністерство цифрової трансформації України пропонує добірку послуг для тих, хто створює архітектурні об’єкти.