Новини Гіду з державних послуг

Послуги для новоспечених батьків під час війни на Гіді

В Україні з початку повномасштабної війни народилося вже 36,5 тисяч малюків за даними Міністерства юстиції. У цей час батькам потрібна особлива підтримка та увага. Куди звертатися, які послуги потрібні для новонародженого, як їх оформити та отримати допомогу від держави, підкаже Гід з державних послуг.

15:06 11.05.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

11:26 11.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.

13:43 01.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

10:59 25.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

10:43 18.01.2022

Як отримати соціальний захист? Підкаже Гід з держпослуг!

Соціальний захист — це коли ти захищений від ризиків, і якщо щось трапляється — отримуєш підтримку. Плече. Підмогу. Пільгу. Соціальний захист — це коли немає прірви між різними категоріями населення. Соціальний захист — це коли житель великого міста або маленького села, ветеран, пенсіонер, студент, його батьки відчувають себе однаково захищеними державою. Дізнайся більше про отримання соціального захисту на Гіді з державних послуг https://bit.ly/3K2Qszm

11:11 12.01.2022