Транспортна інфраструктура

• Протяжність і стан доріг;

Дороги державного значення – 75,6 км;

Дороги обласного значення – 201,4 км;

Дорогим районного значення – 80,4 км.

• Транспортне сполучення між населеними пунктами громади та з районним/обласним центром, наявність громадського транспорту та потреби у покращенні;
  •      Мережа доріг загального користування забезпечує транспортне сполучення між населеними пунктами. Розвинуте транспортне сполучення Солоного з обласним центром та населеними пунктами району. Але не всі села громади мають пряме сполучення  з центром ОТГ смт Солоне і не в достатній мірі задовольняє потребу населення в пасажирських перевезеннях та потребує покращення  Важливим питанням залишається стан дорожнього покриття доріг та вулиць державної та комунальної власності. За роки утворення громади активно ведуться роботи з поточного та капітального ремонту доріг.      Більшість доріг  населених пунктів громади потребують ремонту у зв’язку із значною зношеністю дорожнього покриття та відсутністю робіт капітального характеру впродовж багатьох років.
  • Транспортна мережа;
  • Розвиток мережі зв’язку, наявність та якість доступу до Інтернет.

Всі населені пункти Солонянської  ТГ охоплені провідною та безпровідною мережею інтернет: ТОВ «Ліга – ТВ», «Укртелеком», інтернет провайдер «АFС» та «Простонет».