Мережу доріг Солонянської громади складають:

• Дороги державного значення – 75,6 км;
  • Дороги обласного значення – 201,4 км;
  • Дороги районного значення – 80,4 км.

Мережа доріг загального користування забезпечує транспортне сполучення між населеними пунктами. Розвинуте транспортне сполучення Солоного з обласним центром та населеними пунктами району. Але не всі села громади мають пряме сполучення  з центром громади смт Солоне і не в достатній мірі задовольняє потребу населення в пасажирських перевезеннях та потребує покращення.

Важливим питанням залишається стан дорожнього покриття доріг та вулиць державної та комунальної власності. За роки утворення громади активно ведуться роботи з поточного та капітального ремонту доріг. Більшість доріг  населених пунктів громади потребують ремонту у зв’язку із значною зношеністю дорожнього покриття та відсутністю робіт капітального характеру впродовж багатьох років.

Майже всі населені пункти Солонянської  громади охоплені провідною та безпровідною мережею інтернет: ТОВ «Ліга – ТВ», «Укртелеком», інтернет провайдер «АFС» та «Простонет».