Фото без опису            4 березня 2017 року КЗК «Тритузнянський СБК» Солонянської селищної ради приймав естафету районного етнографічного фестивалю «Духовна скарбниця козацького роду».

У цей день до будинку культури зібралися мешканці села, гості та учасники фестивалю. Святково прикрашений фасад та організована торгівля на майданчику приваблювали перехожих завітати на захід. У казані на вогнищі смачну козацьку кашу для всіх присутніх приготувала Литвиненко Олена Федорівна. У фойє розмістили свою виставку народні умільці: тут і майстерно вишиті рушники, серветки, скатертини, наволочки, картини, ікони. До своїх столів достатку глядачів запрошували учасники фестивалю.

Районний етнографічний фестиваль «Духовна скарбниця козацького роду» у с.Тритузне відбувся за підтримки депутата обласної ради Кужмана Олега Миколайовича, селищного голови Копейка Михайла Мусійовича, сілького старости Литвиненко Лілії Валентинівни, голови ПАФ «Січ» Яремка Степана Івановича.

На святі були присутні: помічник депутата обласної ради Кужмана Олега Миколайовича Чумак Михайло Якович, селищний голова Копейко Михайло Мусійович, сільський староста Литвиненеко Лілія Валентинівна, голова благодійного фонду «Возлюби ближнього свого» Московка Наталя Тимофіївна, організатор районного етнографічного фестивалю «Духовна скарбниця козацького роду» директор РБК Моїсеєнко Валентина Миронівна.

Концертна програма розпочалася з виступу господарів сцени жіночого вокального ансамблю «Струмочок» КЗК «Тритузнянський СБК» піснею «Солонянська ми громада».

У фестивалі взяли участь аматори культурних закладів Солонянської громади: КЗК «Тритузнянський СБК», Кам’янський сільський клуб, Широчанський сільський клуб, Малозахаринський сільський клуб та гості фестивалю жіночий вокальний ансамбль РБК і ансамбль «Співаночка» с.Оріхове. Розпорядниками концерту на сцені були директор Тритузнянського НВК Панченко Віталій Олексійович та сільський староста Литвиненко Лілія Валентинівна.

У день проведення фестивалю на сцені будинку культури були прийняті в козачата тритузнянські хлоп’ята: Кравченко Владислав, Кузьмич Олександр, Кузьменко Кіріл, Скіпор Денис, Литвиненеко Владислав. Їм вручили посвідчення та значки «Справжній козак». Після закінчення концерту усі охочі пригощалися смачною козацькою кашею.