31 березня 2022 року загинув ще один вірний Захисник України - Резніченко Олександр Володимирович. Герой проживав у Солоному. У липні 2014 року пішов добровольцем в зону АТО. Смерть вирвала з наших рядів справжнього патріота, відданого захисника України, героя АТО. 31 березня 2022 року на сорок восьмому році обірвалося життя воїна, який до останнього подиху стояв на захисті Батьківщини, не даючи ворогу змоги загарбати хоча б клаптик рідної землі.

Це непоправна втрата для країни, для армії, для громади, для родини... Не дочекалася Захисника донька, рідний брат та сестра і племінниця. Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам.

Молімося до Господа за упокій його душі та душі всіх Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну. Господь покарає тих, хто приніс кров і смерть на нашу Українську землю! За мирне небо і свободу Олександр віддав найцінніше - своє життя. Тому, не забудемо його героїзму.

Спочивай з миром, Захиснику!

Вічна пам'ять та слава Герою!

Механік-водій механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А1302, молодший сержант Резніченко Олександр Володимирович, загинув при захисті Батьківщини.

Фото без опису