Знову страшна звістка сколихнула Солонянську громаду.

Із сумом повідомляємо, що при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Дмитро Андрійович Соловйов, який мешкав у селі Сурсько-Михайлівка. Він самовіддано захищав Україну, безстрашно боровся із російським окупантом та був взірцем для підлеглого особового складу.

Хлопцю було лише 28 років…

Висловлюємо щирі співчуття мамі та всім рідним і близьким Героя. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Герої не вмирають!

Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Вічні слава, пам'ять і шана Герою!

Начальник зенітної ракетної обслуги 5 зенітної ракетної батареї 2 зенітного ракетного дивізіону військової частини А3880 старший лейтенант Соловйов Дмитро Андрійович загинув при захисті нашої Батьківщини.