17 червня 2022 року Небесне військо поповнив ще один Воїн – Даніїл Юрійович Ігнатов.

Герой, Воїн, Захисник, відважний син своєї Неньки-Батьківщини. Він був справжнім патріотом України, незламним Воїном, котрий боронив її суверенітет, віддавши найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас. Воїну було лише 23 роки…

Із 2019 року Даніїл Ігнатов служив у війську за контрактом. Загинув він поблизу населеного пункту Долина Донецької області.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі слова співчуття мамі, усім рідним та близьким полеглого. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…  Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Герої не вмирають! Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Вічні слава, пам'ять і шана Герою!

Стрілець-номер обслуги 8 парашутно-десантної роти 3 парашутно-десантного батальйону молодший сержант військової служби за контрактом Ігнатов Даніїл Юрійович загину у бою за нашу Батьківщину поблизу н.п. Долина Донецької області.