24 лютого, біля населеного пункту Бахмут, загинув військовослужбовець Збройних Сил України, наш земляк Олександр Володимирович Строменко, житель села Гончарка. Герой всього 1 день не дожив до свого 48-го дня народження…

Солонянська селищна рада, вся громада висловлює свої щирі співчуття усім рідним та близьким Олександра. Низько схиляємо голову перед світлою пам’яттю загиблого захисника. У скорботі та молитві вшановуємо пам’ять вірного сина України.

Вічна пам’ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.

Гранатометник 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А1302, солдат Строменко Олександр Володимирович загинув при захисті Батьківщини поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.