Соціально-гуманітарний відділ інформує про заходи з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2017 15:21

Протягом останнього тижня в загальноосвітніх навчальних закладах Солонянської селищної ради відбулися заходи з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У школах пройшли тематичні виховні години «Урок гідності та патріотизму». Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на загальношкільних заходах «Нескінченність пам’яті»: відбулися хвилини мовчання, запалювання лампадок і свічок.

У КЗО  «Солонянська середня загальноосвітня школа  № 2 І-ІІІ ступенів» відбулася лінійка-реквієм, учні КЗО «Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів» вшанували пам’ять учасників Революції Гідності  покладанням квітів до пам’ятних знаків. У бібліотеках та вестибюлях навчальних закладів оновили тематичні виставки фотографій і літератури, присвячені Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також нашого земляка Героя України С.Нігояна. У КЗО «Широчанська середня загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» відбувся відкритий виховний родинний захід «З Україною в серці». Учні КЗО  «Солонянська середня загальноосвітня школа  № 1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) відвідали музей Героя України С.Нігояна у с.Березнуватівка.