Соціально-гуманітарний відділ інформує про свято в селі Аполлонівка, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

«Добрий день! Щаслива днино! Сонце пестить небеса. В ценрі Всесвіту – ДИТИНА- Цвіт життя, його краса» - цими словами розпочалося свято ввечері 31 травня в селі Аполлонівка, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Організатором заходу була депутат Солонянської районної ради Рига І. Р. З привітальним словом до гостей заходу звернувся староста села Аполлонівка Сліпченко В.В. Дітки забезпечили яскраву концертну програму з нагоди свята. Відкрив урочистості Солонянський танцювальний коллектив «Веселка» з хореографічним номером «Україна – Вишиванка». Гарний, кольоровий танок вразив присутніх. Пісню «Щастя» виконали талановиті учениці Аполлонівської школи Нікітюк Анна та Солонянської школи № 2 Джигайло Ксенія.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про підготовку до Міжнародного дня захисту дітей

Завтра всі відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей. У Солонянської селищної ради рівень готовності до масштабного свята №1. Ми щодня думаємо і турбуємося про найменших мешканців нашої громади, але в такий особливий день діти очікують і особливих подарунків. Завдяки плідній та завчасній роботі селищної ради придбано і облаштовано сучасний ігровий майданчик та павільйон для Кам'янського ДНЗ. Дітлахи випробують їх вже завтра, у святковий день. Крім того, завтра відбуватимуться святкові заходи районного та обласного рівнів для дітей пільгових категорій. Для організації участі у святі діток Солонянської громади, селищною радою здійснюватиметься транспортне забезпечення для підвозу з віддалених територій до смт Солоного та м.Дніпро.  Тож чекаємо свята та бажаємо гарного настрою та приємного відпочинку нашим хлопчикам і дівчаткам!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про графіки звітів  керівників ЗНЗ  Солонянської селищної ради за 2016-2017 н.р.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про графіки звітів керівників ЗНЗ Солонянської селищної ради за 2016-2017 н.р.

До уваги членів батьківського комітету, ради та піклувальної ради навчальних  закладів, батьків та представників органів громадського самоврядування, членів громадськості та активних мешканців Солонянської громади!

Соціально-гуманітарний відділ вітає Халецького Андрія з присвоєнням звання Кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою!

Вітаємо учня відокремленого підрозділу Надіївська філія І-ІІ ступенів КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Халецького Андрія з присвоєнням звання Кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою!  Нагадуємо, що в березні 2017 року восьмикласник зайняв І місце на Чемпіонаті Європи з рукопашного бою, а вже зараз – чергова перемога, підкорення нової вершини слави!  Андрію, ми впевнені, що це лише початок твого вдалого, стрімкого кар’єрного росту! Пишаємося тобою! Вболіваємо за тебе!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення свята Останнього дзвоника в навчальних закладах Солонянської селищної ради

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, перші перемоги та поразки, перші розчарування та перше кохання…. 26 травня продзвенів Останній дзвоник 2017 року по всіх навчальних закладах України, який сповістив всіх учасників навчально-виховного процесу про закінчення ще одного навчального року. В народі кажуть, що гарна прикмета для тих, хто вирушає у дорогу, - пройти під веселкою. Райдуга, дуга раю – це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Той, хто пройде під райдужною аркою, той прямує назустріч щастю.

УВАГА КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради.