Із болем повідомляємо, що Солонянщина втратила ще одного Героя…

Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо, що при захисті Батьківщини, під час виконання бойових завдань біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк Олег Олегович Сірик, стрілець-помічник гранатометника 3 штурмового відділення 1 штурмового взводу 3 штурмової роти 1 штурмового батальйону військово частини А0501. Герой проживав у селі Привільне.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Церемонія прощання з Героєм відбудеться у четвер, 15 лютого, о 13:00 за адресою село Привільне, вул. Широка, 3. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь.

Глибока шана, світла і вічна пам’ять нашому Герою-Захиснику!