Молодіжна рада

З метою посилення впливу молоді на життя Солонянської територіальної громади, залучення молоді до участі в усіх сферах діяльності громади, сприяння розвитку творчого та інтелектуального потенціалу молоді,забезпечення постійного зв’язку між органами місцевого самоврядування та представниками молоді громади у сфері реалізації молодіжної політики, планується створення Молодіжної ради Солонянської селищної територіальної громади

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної  політики, покликаний сприяти взаємодії молоді громади з Солонянською  селищною радою та її виконавчими органами, забезпечувати узгодженість дій у  вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя  громади.

Запрошуємо активну, ініціативну  та енергійну молодь   долучитися до створення Молодіжної ради!

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років,  які є жителями Солонянської громади, учні  закладів освіти громади, члени громадської організації чи ініціативи.

Якщо бажаєте стати членом Молодіжної ради,  звертайтеся у відділ культури, туризму, молоді та спорту  Солонянської селищної ради, адже активна молодь – це сильна громада!

Для цього необхідно подати пакет документів.

Пакет документів для участі в установчих зборах:

Для жителів Солонянської селищної територіальної  громади (самовисуванці)

- Заява;

- Біографічна довідка;

- Копія паспорта.

Для інститутів громадянського суспільства  (додатково):

- копія свідоцтва  про реєстрацію інституту громадянського суспільства та /або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

- копія статуту інституту громадянського суспільства;

- витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства, засвідчене печаткою ( у разі наявності) з рішення про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми.

Для органів  учнівського самоврядування (додатково):

- копія положення про орган учнівського самоврядування;

- витяг з протоколу засідання  керівного  орган   учнівського самоврядування з рішенням про делегування  кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми;

Для громадських ініціатив (додатково):

- інформаційна  довідка про заснування, склад громадської  ініціативи та  результати діяльності громадської ініціативи протягом останнього року, підписана керівником громадської ініціативи;

- лист про делегування  кандидата до складу молодіжної ради, підписаний  керівником громадської ініціативи, відповідно за затвердженої форми.

Пакети документів  на участь  в установчих зборах приймаються  до 21.05.2021 року включно, за адресою: смт Солоне вул. Гагаріна - 7,  відділ культури, туризму, молоді  та  спорту  Солонянської селищної  ради. Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради – Шаровська Марія Богданівна (тел.0976731524, електронна адреса  kulturasolone@gmail.com).

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради Солонянської селищної територіальної громади відбудуться 25 травня 2021 року о 16.00. Місце проведення: Зала засідань Солонянської селищної ради.

Додатки:

1. Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради Солонянської селищної територіальної громади

2. Біографічна довідка кандидата до складу Молодіжної ради Солонянської селищної ради

3. Зразок заяви