Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Ти прагнеш до покращення життєдіяльності нашої громади? Ти молодий, активний та амбітний? Ти маєш цікаві ідеї та готовий втілювати їх в реальність? Подавай заявку на членство до Молодіжної ради при Солонянській селищній територіальній громаді.

Установчі збори для формування складу молодіжної ради відбудуться 25 серпня 2023 року, про початок зборів буде повідомлено додатково.

Місце проведення: Центр активності громадян (смт Солоне, вул. Строменка 5Б)

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – жителі Солонянської селищної територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Якщо ти внутрішньо переміщена особа, то необхідно додати довідку, яка це підтверджує.

Термін подання документів: до 11серпня включно (крім вихідних днів), за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна 7 (відділ культури, туризму, молоді та спорту)

• Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради: Марія Шаровська, електронна адреса: kulturasolone@gmail.com, телефон: +380976731524.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів.

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!