Небесне військо поповнив ще один Воїн із Солонянщини...

Із сумом повідомляємо, що при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Володимир Валерійович Борисов, який мешкав у селі Дніпровське. Він самовіддано став на захист України і до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, родині, всім рідним і близьким Героя. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Герої не вмирають!

Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Вічні слава, пам'ять і шана Герою!

Кулеметник 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецького батальйону військової частини А1302, молодший сержант Борисов Володимир Валерійович загинув при захисті Батьківщини поблизу н.п. Бахмут Донецької області.