Соціально-гуманітарний відділ вітає євроклуб КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Дата: 28.02.2017 14:09

Відповідно до наказу КЗ «ДДЮЦМС»ДОР від 20.02.2017 року №27 «Про підсумки проведення ІІ етапу обласного конкурсу проектів» євроклуб „Єдність” КЗО «Солонянської СЗШ №2 І – ІІІ ступенів» став призером обласного конкурсу проектів.
Проект, підготовлений членами євроклубу, учнями 10 класу Підвисоцьким Артемом, Петрусенко Катериною та керівником євроклубу – Фурман Оленою Олександрівною, учителем англійської мови: «Туристсько-екскурсійний маршрут „Культурно-історична спадщина Солонянського району”» зайняв ІІІ місце в обласному конкурсі.
Вітаємо членів євроклубу та колектив школи! Бажаємо нових перемог та творчих задумів! Пишаємося вами!