Солонянський селищний голова

Михайло Мусійович Копейко

 

Заступники селищного голови

Перший заступник

селищного голови

Ірина

Вікторівна

ГРЕКОВА

Заступник

селищного голови

з питань діяльності

виконавчих органів 

Володимир

Васильович

ОБЕРЕМОК

Заступник

селищного голови

з питань діяльності

виконавчих органів

Едвард

Юрійович

ШТОГРІН

ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Начальник

відділу освіти

Тетяна Миколаївна

ЛОБАЧ

Головний спеціаліст 

Алла Олександрівна

РАТУШНЯК

Головний спеціаліст 

Ірина

Сергіївна ГАРКУША

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Начальник

служби у справах дітей

Ірина Вікторівна

КОТЕНКО

Спеціаліст І категорії

Юлія Миколаївна

КУЗЬМЕНКО

Спеціаліст І категорії

Марина Миколаївна

ТЕКУТЬЄВА

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Світлана Миколаївна

ГОРПИНЯК

Заступник начальника відділу

Наталія Вікторівна

КОНДРАТЬЄВА

Головний спеціаліст

Олена Олегівна

ФІЛОНЕНКО

Головний спеціаліст

Світлана Валентинівна

ГУЛІВЕЦЬ

Головний спеціаліст  

Тетяна Петрівна

ПАМПУР

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Начальник відділу

Анна Анатоліївна

ЗАЇКА

Заступник начальника відділу

Олена Миколаївна

АНУТДІНОВА

Головний спеціаліст

Тетяна Анатоліївна

ШИЛІНА

Головний спеціаліст Тетаня Анатоліївна МІНАЄВА
Спеціаліст І категорії   Вікторія Юріївна БРОВКІНА
Спеціаліст І категорії  

Галина Василівна

ЦІРЕНОК

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

Марія Богданівна

ШАРОВСЬКА

Спеціаліст І категорії

Ярослав Вікторович

ПІЛЬХОВСЬКИЙ

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Начальник відділу

Вікторія Петрівна

СУПРУНЕНКО

Державний реєстратор 

Віталій Анатолійович

СТІГАР

Державний реєстратор   

Таїсія Вікторівна

ТІЦЬКА

Спеціаліст І категорії  

Алла Анатоліївна

СНІСАР

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО_КАДРОВОЇ РОБОТИ, ДІЛОВОДСТВА ТА КОНТРОЛЮ

 

Начальник відділу

Людмила Василівна

ДАРМОСТУК

Головний спеціаліст

Тетяна Володимирівна

АВРАМЕНКО

Спеціаліст

І категорії

Наталія Василівна

ТРАЙДУК

Спеціаліст

І категорії

Ірина Анатоліївна

ОМЕЛЮХ

ВІДДІЛ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ

 

Начальник відділу

Вікторія Сергіївна

ГРЕКОВА

Провідний спеціаліст

Світлана Олексанрівна

ГРИНЧУК

Провідний спеціаліст

Роман Вікторович

КУЧЕРЯВИЙ

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу 

Сергій Васильович

ЛИСЕНКО

Провідний спеціаліст

Андрій Григорович ДЯКУН

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник відділу 

Луіза Георгіївна

ТОІЧКІНА

Головний спеціаліст

Любов Олександрівна

ТАРАН

Провідний спеціаліст

Поліна Петрівна

МЕЛЬНИК

Спеціаліст

ІІ категорії

Юлія Валеріївна

КОВАЛЕНКО

Спеціаліст

ІІ категорії

Вікторія Сергіївна

ВОЛОШИНА

Касир

Любов Олександрівна 

ЧЕПІГА

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

Начальник відділу

Анна Орестівна

КОЛОМІЄЦЬ

Головний спеціаліст

Юрій Олександрович

ОЛІЙНИК

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

 

Начальник відділу

Ольга Олексіївна ЯКОВЛЄВА

Заступник начальника відділу

Валентина Миколаївна

ГОРПИНЯК

Головний спеціаліст

Вікторія Валеріївна 

КУЧЕРЯВА

Провідний спеціаліст

Ірина Сергіївна

КОЗАК

Спеціаліст

І категорії

 

Любов Михайлівна

ПОПЛАВСЬКА

Спеціаліст

І категорії

Наталія Володимирівна РЕМЕЗ