На превеликий жаль, маємо ще одну трагічну звістку…

Із глибоким болем повідомляємо, що при захисті Батьківщини, вірний військовій присязі у бою за Україну, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України старший водій 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А 0536, солдат Лисичкін Сергій Миколайович, який мешкав у селі Гончарка. Відважний воїн до останнього боронив нашу землю від російських окупантів.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Нехай світла пам’ять про Героя буде сильнішою за смерть і назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Від всієї громади схиляємо голови у скорботі, щиро співчуваємо рідним та близьким.

Про час і дату прощання з Героєм повідомимо додатково.

Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.