актуально для ВПО

На початку вересня у Дніпрі відбувся східноукраїнський Форум Рад ВПО «Змі(ц)нюємо Україну!»

УВКБ ООН та місцева партнерська організація Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» зібрали понад 100 учасників із Рад ВПО. На одному майданчику зустрілися представниці й представники Рад ВПО, органів влади Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей, експертки та експерти благодійних і громадських правозахисних організацій.

актуально для ВПО

Чи мають право на субсидію ВПО?

Так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.

Запрошуємо ВПО на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

актуально для ВПО

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та членів Ради ВПО при Солонянській селищній раді на вебінар за темою «Підтримка гендерного підходу в Радах ВПО»

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та членів Ради ВПО при Солонянській селищній раді на вебінар за темою «Підтримка гендерного підходу в Радах ВПО»

Запрошуємо ВПО та місцеве населення яке постраждало від військового конфлікту на прийом до мобільної бригади лікарів

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення яке постраждало від військового конфлікту на прийом до мобільної бригади лікарів від Благодійного фонду міжнародної гуманітарної організації «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ».

актуально для ВПО

З метою написання Програми інтеграції ВПО у громаду, просимо зацікавлених осіб пройти коротке опитування

Повномасштабна війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб в Солонянській громаді. Люди залишилися на тимчасове, тривале або постійне проживання у нашій громаді, тому одним із головних завдань селищної ради є створення відповідних умов для захисту їх прав та забезпечення можливостей до послуг.

Відбулась зустріч представників благодійної організації Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та активної молоді Солонянської громади, у тому числі ВПО

28 червня в Центр активності громадян Солоне відбулась зустріч представників благодійної організації Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та активної молоді Солонянської громади, у тому числі ВПО.