Стартує набір на навчання для підприємців ВПО. Долучайтеся до програми «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» актуально для ВПО

Стартує набір на навчання для підприємців ВПО. Долучайтеся до програми «Компас: рестарт та розвиток бізнесу»

Ви власник бізнесу і через війну змушені переїхати та починати справу з нуля? Долучайтеся до нової освітньої програми для підприємців ВПО «Компас: рестарт та розвиток бізнесу». Навчання обʼєднає українців, які хочуть перезапустити бізнес, побудувати стратегію розвитку власної справи та вдосконалити підприємницькі навички.

Конкурс малюнків дітей ВПО "Я у майбутньому" актуально для ВПО

Конкурс малюнків дітей ВПО "Я у майбутньому"

Відділ соціального захисту Солонянської селищної ради інформує, що з метою екологічної інтеграції дітей з числа внутрішньо переміщених осіб у життя громад, департамент соціального захисту населення обласної державної (військової) адміністрації спільно з Радою з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА до Дня захисту дітей оголошує конкурс малюнків для дітей з числа ВПО на тему «Я у майбутньому».

Як пройти ідентифікацію пенсіонерам-переселенцям? актуально для ВПО

Як пройти ідентифікацію пенсіонерам-переселенцям?

Пенсіонерам з числа ВПО, які перемістилися до 24.02.2022 та отримують пенсію в «Ощадбанку», необхідно пройти ідентифікацію до 31 березня. Така процедура допоможе державі адресно надавати грошову підтримку, упевнившись, що виплату отримує саме та людина, якій її призначено.

Корисні поради для батьків та родичів дітей, які вимушено стали переселенцями

Корисні поради для батьків та родичів дітей, які вимушено стали переселенцями

Внаслідок терористичних дій ворога, тисячі українських дітей вимушено стали переселенцями або знайшли тимчасовий прихисток за кордоном. У досить юному віці вони зіткнулися з викликами, серед яких розлука з рідною домівкою, школою, друзями або навіть втрата близької людини.