актуально для ВПО

Як пройти ідентифікацію пенсіонерам-переселенцям?

Пенсіонерам з числа ВПО, які перемістилися до 24.02.2022 та отримують пенсію в «Ощадбанку», необхідно пройти ідентифікацію до 31 березня. Така процедура допоможе державі адресно надавати грошову підтримку, упевнившись, що виплату отримує саме та людина, якій її призначено.

Корисні поради для батьків та родичів дітей, які вимушено стали переселенцями

Внаслідок терористичних дій ворога, тисячі українських дітей вимушено стали переселенцями або знайшли тимчасовий прихисток за кордоном. У досить юному віці вони зіткнулися з викликами, серед яких розлука з рідною домівкою, школою, друзями або навіть втрата близької людини.

актуально для ВПО

Завтра юристи громадської організації СТЕП проведуть групову інформаційну сесію для ВПО на тему: «Алгоритм дій у випадку пошкодження або знищення вашого нерухомого майна»

Шановні внутрішньо переміщенні громадяни, завтра, 27 грудня, юристи ГО СТЕП проведуть групову інформаційну сесію на тему: «Алгоритм дій у випадку пошкодження або знищення вашого нерухомого майна»

актуально для ВПО

Terre des hommes – Надання допомоги дітям по всьому світу – розпочинає реалізацію проєкту «Забезпечення опалювальними приладами та непродовольчими товарами для підготовки до зими вразливих ВПО та непереміщених осіб у постраждалих від конфлікту районів України» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ) в Дніпропетровській області.

актуально для ВПО

Комплексна послуга Допомога для ВПО оновлюється. Що зміниться?

З 1 листопада послуга - Допомога для ВПО -  стала тимчасово недоступною в Дії. Міністерство цифрової трансформації спільно з Мінсоцполітики оновлюють сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою.