15 лютого біля населеного пункту Ямполівка Донецької області при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань загинув Олександр Сергійович Кошевич, житель села Сурсько-Михайлівка.

Герой, Воїн, Захисник, відважний син своєї Неньки-Батьківщини. Він був справжнім патріотом України та безстрашно боровся із російським окупантом.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Нехай Господь допоможе вам вистояти у цей надважкий час…

Глибока шана, світла і вічна пам’ять нашому Герою-захиснику!

Гранатометник 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А0501, солдат Кошевич Олександр Сергійович загинув при захисті Батьківщини поблизу н.п. Ямполівка Краматорського району Донецької області.