Благодійний фонд Надія і житло для дітей надала продуктові та гігієнічні набори для сімей Солонянської громади, які потребують підтримки

Благодійна організація Надія і житло для дітей в рамках проєкту "Зміцнення сімей і захист дітей в Україні" надала 30 продуктових та 30 гігієнічних наборів для сімей Солонянської громади, які потребують підтримки.

Обласна стипендія для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з числа здобувачів освіти (до 18 років)

Згідно з положенням про обласну стипендію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженим розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.05.2024 року  №Р-215/0/3-24 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають на території Солонянської селищної ради, з числа здобувачів освіти (до 18 років) закладів загальної середньої (5-11 класів), професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти комунальної чи державної форми власності, які розташовані на території Дніпропетровської області може бути призначена обласна стипендія.

Дитячий будинок сімейного типу отримав два рекуператори

За сприяння Дніпровська РДА та Благодійної організації Надія і житло для дітей, дитячий будинок сімейного типу отримав два рекуператори. Встановлення цих приладів значно покращить вентилювання приміщення, де проживає десять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти пільгових категорій відвідали захід приурочений до Дня захисту дітей

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу, прийомних та патронатних сім'ях відвідали захід, приурочений до Дня захисту дітей, організований Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією.

До Солонянської громади завітав "ДивоБус"

В рамках проєкту "Заходи гуманітарної допомоги і підтримки для зміцнення системи захисту та опіки дітей в Україні", який реалізовує БО Надія і житло для дітей спільно з Save the Children in Ukraine за підтримки Європейського Союзу, наші діти отримали незабутній день сповнений радості та веселощів.

Висловлюємо щиру вдячність БО "Надія і житло для дітей" за надану підтримку та допомогу

Благодійна організація Надія і житло для дітей понад 20 років роботи в Україні впроваджує проєкти й програми, спрямовані на реалізацію права кожної дитини на виховання в сімейному середовищі.