21 березня 2022 року Солонянська громада втратила ще одного відданого Захисника України Шевченка Романа Олександровича, жителя с. Аполлонівка.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. Роман планував боронити кордон країни до того часу, допоки ми не повернемо останній сантиметр тимчасово окупованої української території. Він був прикладом мужності, хоробрості, самовідданості, як для молодого покоління, так і для старших товаришів.

Рука російського окупанта забрала в семирічного сина батька, в Батьківщини - сина й воїна. Всі мешканці громади висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.

Нехай земля буде пухом!  Спочивай з миром, Воїне.

Не забудемо…Не пробачимо….

Світла пам'ять Герою!

Стрілець-снайпер механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А1302,сержант Шевченко Роман Олександрович, загинув при захисті Батьківщини.