5 червня 2022 року Солонянська громада втратила ще одного Героя і вірного сина України - Дмитра Юрійовича Єгорова, який мешкав у с. Микільське-на-Дніпрі. Він самовіддано став на захист нашої землі від російських окупаційних військ. Дмитро помер у лікарні від отриманих поранень.

Солонянська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях. Світла і вічна пам’ять Герою!

Хлопцю було лише 34 роки… Глибокі співчуття дружині, маленьким синам, батькам, брату, усім близьким та рідним нашого Героя. Дмитро загинув будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Герої не вмирають! Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Спочивай з миром, Герою України! Не забудемо! Не пробачимо!

Старший стрілець десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону військової частини А0281 солдат Єгоров Дмитро Юрійович помер у лікарні від отриманих поранень у бою за нашу Батьківщину.