І знову невимовний біль… І знову тяжка втрата…

Із глибоким сумом повідомляємо, що при захисті Батьківщини, вірний військовій присязі у бою за Україну, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Євгеній Вікторович Строменко, який мешкав у Солоному. Відважний воїн до останнього боронив нашу землю від російських окупантів.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, друзям, усім, хто знав Захисника Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти в серці рідних болючу рану втрати, адже загибель найріднішої людини – велике випробування. Це невимовний біль та непоправна втрата…

Ми не забудемо ніколи! Ми ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю.

Прощання із воїном-Героєм Євгенієм Вікторовичем Строменко відбудеться завтра, 27 жовтня, о 12:00 за адресою смт Солоне, вул. Перемоги, 1а. Потім процесія відбудеться біля пам’ятного знаку Героям АТО. Приходьте, щоб попрощатися та віддати шану нашому Герою.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес!

Вічна честь і слава нашому Захиснику!

Водій кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону, сержант Строменко Євгеній Вікторович, загинув у бою за нашу Батьківщину поблизу н.п. Спірне Донецької області.

Фото без опису