Солонянщина в скорботі…Ще одна трагічна звістка прийшла в нашу громаду…

З невимовними скорботою та болем повідомляємо, що у боях в Бахмутському районі, обороняючи кордони рідної країни, захищаючи її незалежність, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Владислав Васильович Кондряк. Герой мешкав у селі Башмачка.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Світла і вічна пам’ять Герою!

Церемонія прощання з Героєм Владиславом Кондряком відбудеться в понеділок, 2 січня, із 12:00 за адресою село Башмачка, вул. Кірова, 41. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та провести його в останню путь.

Не пробачимо ворогові жодної втраченої душі!

Вічна пам'ять та вічна слава Герою.

Кондряк Владислав Вікторович, номер обслуги 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти загинув під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Курдюмівка, Бахмутський район Донецької області.