Стратегія розвитку Солонянської ОТГ до 2027 року

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022- 2027 РОКИ

З 22 листопада по 06 грудня 2021 року включно, відповідно до розпорядження селищного голови від 19.11.2021     № 222, проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки (далі Стратегія розвитку).

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони  дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї до плану дій Стратегії.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, жителів громади з проханням ознайомитися з документом та надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проєкту Стратегії розвитку.

З проєктом документу можна буде ознайомитися

на офіційному сайті селищної ради в розділі «Громадські обговорення та слухання» за посиланням: https://cutt.ly/CTzzVNl

або в закладинці Стратегія розвитку громади https://cutt.ly/KTHR72K

або  на платформі електронної демократії E-DEM https://consult.e-dem.ua/npas/261

Просимо Вас до 06.12.2021 року  надіслати на електронну адресу  radasolone@gmail.com свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проєкту Стратегії розвитку.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Ваша думка важлива для нас!

Проєкт Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади на 2022-2027 р.р.

КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ СОЛОНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Соціально-економічний аналіз Солонянської селищної територіальної громади

ОПИТУВАННЯ, ПРОВЕДЕНЕ В РАМКАХ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Результати опитування мешканців Солонянської селищної територіальної громади