Ще одна важка втрата ….

Із глибоким сумом повідомляємо, що 20 січня загинув захисник України Руслан Юрійович Колопенюк, житель села Любимівка.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття родині, друзям, побратимам загиблого Героя, розділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий спомин про Руслава стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 23 січня, із 13:00 за адресою: с. Любимівка, вул. Рибальська. Приходьте віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь!

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить пустку в серцях батьків і рідних….

Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.

Навідник 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти 1 мотопіхотного батальйону військової частини А1302, солдат Колопенюк Руслан Юрійович загинув поблизу н.п. Кліщіївка, Донецької області.