«…Присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок…» — ці рядки з Військової присяги урочисто зачитує кожен, хто обрав для себе непростий шлях служіння Батьківщині. 

Пам'ятна сторінка "Вони загинули за Україну" створена з метою вшанування пам'яті Героїв - жителів Солонянської громади, які загинули при захисті України, виконали свій військовий обов’язок і віддали в ім’я Вітчизни найцінніше, що є в людини, - своє життя.

Пам'ятаємо!.. Герої не вмирають!

сторінка перебуває в стадії наповнення інформації

 

Голуб Максим Геннадійович 04.03.1990 р.н. Загинув 28 лютого 2023 року

У бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув захисник і вірний син України Максим Геннадійович Голуб, житель Солоного. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Трясак Азамат Миколайович 02.02.1990-27.02.2023, житель Солоного

У бою за Україну, її свободу і незалежність, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Азамат Миколайович Трясак, житель Солоного. Незламний Герой, який захищав рідну землю від російських окупантів. Тепер йому навіки 33…

Строменко Олександр Володимирович, 25.02.1975 р.н. Загинув 24 лютого 2023 року

24 лютого, біля населеного пункту Бахмут, загинув військовослужбовець Збройних Сил України, наш земляк Олександр Володимирович Строменко, житель села Гончарка. Герой всього 1 день не дожив до свого 48-го дня народження…

Солодовнік Максим Олександрович, 08.07.2001 р.н. Загинув 20 лютого 2023 року

Молодший сержант Солодовнік Масим Олександрович, 1988 року народження, старший механік-водій 1 танкового взводу 2 танкової роти танкового батальйону військової частини А1302, відданий Військовій присязі на вірність українського народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув 20 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російськими окупантами.

Кошевич Олександр Сергійович, 28.05.1995 р.н. Загинув 15 лютого 2023 року

15 лютого біля населеного пункту Ямполівка Донецької області при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань загинув Олександр Сергійович Кошевич, житель села Сурсько-Михайлівка.