6 лютого помер  захисник України Костянтин Вікторович Ларін, житель села Микільське-на-Дніпрі.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким захисника України. Разом з Вами низько схиляємо голови. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе.

Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував. Молимося за спокій його душі

Вічна слава Герою!

Стрілець-санітар 2-го відділення 1-го стрілецького взводу 11-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону військової частини 3101 Північного ОТО Національної гвардії України, солдат Ларін Костянтин Вікторович.