Відбулось засідання 41 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 25 квітня, відбулось засідання 41 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 43 питання, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Відбулось засідання чергової сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні відбулось засідання 40 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 65 питань, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Відбулось засідання 38 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 21 грудня, відбулось засідання 38 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 18 депутатів. На порядок денний було винесено 65 питань, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Відбулось засідання 33 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 17 серпня, відбулось засідання 33 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесено 34 питань, які попередньо опрацьовувались на засіданні профільної комісії.

Відбулось засідання 32 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні відбулось засідання 32 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 69 питань, які попередньо детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.