Не дайте шахраям себе ошукати!

«Щоб отримати грошову допомогу від держави, натисніть тут». Коли такі повідомлення надходять, 10-15 тисяч користувачів щодня переходять за посиланнями на фішингові сайти – усі вони потенційно можуть стати жертвами шахраїв!

Отримання житлові субсидії: ключові умови та нюанси

Житлова субсидія є державною соціальною допомогою вразливим категоріям осіб і у процесі її отримання є свої правила та вимоги. Дізнаємося відповіді на питання, які допоможуть зібрати потрібні документи для отримання субсидії та визначити оптимальний спосіб їх подання. Цією інформацією з нами поділився начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак

Як допомогти дитині впоратися з випадками булінгу?

Під час навчального процесу кожна дитина може зіткнутися з булінгом. Досить часто для цього достатньо чимось відрізнятися від оточуючих – своїм зовнішнім виглядом, захопленнями або бажанням відстоювати особисті кордони.

Представники Солонянського сектору Центру пробації провели День відкритих дверей під гаслом «Пробація з громадою, в громаді, для громади»

З нагоди 9 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» представники Солонянського сектору Центру пробації провели День відкритих дверей під гаслом «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

У Дніпровському Центрі ветеранського розвитку надають юридичну і соціальну підтримку, а також консультують щодо працевлаштування

Центр ветеранського розвитку при Університеті митної справи та фінансів у місті Дніпро відкрито у червні минулого року. Він став першим закладом у мережі, яку розвиває Мінветеранів в межах сприяння реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей у мирне життя шляхом розвитку професійних навичок, перекваліфікації, наданні допомозі у працевлаштуванні тощо. Тут можна отримати необхідну соціальну, юридичну та іншу допомогу.