І знову біль… І знову тяжка втрата…

Із глибоким сумом повідомляємо, що у бою за нашу Батьківщину, вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Станіслав Анатолійович Убийвовк. Він самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Солонянська селищна рада та усі мешканці громади висловлюють щирі співчуття родині та усім близьким загиблого захисника України. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні, 9 листопада, із 12:00 до 13:00 за адресою смт Солоне, вул. Голуба у Покровській церкві селища Солоне, настоятель отець Микола Марчук. Приходьте віддати шану нашому Герою, який до останньої хвилини життя захищав Україну, та провести його в останню путь!

Вічна пам’ять, щира вдячність та безмежна шана полеглому Воїну-захиснику…

Молодший сержант Убийвовк Станіслав Анатолійович, бойовий медик взводу 4 парашутно-десантної роти 2 парашутно-десантного батальйону, загинув у бою за нашу Батьківщину поблизу н.п. Терни Краматорського району Донецької області.

Фото без опису