Солонянський ліцей серед переможців конкурсу на найкращий проєкт із робототехніки серед шкіл, які отримали STEM-лабораторії

Щиро вітаємо команду Заклад загальної середньої освіти "Солонянський ліцей" «Робо-Імпульси», проєктна робота яких набрала 787 вподобань на YouTube і в підсумку посіла почесне 2 місце в загальноукраїнському онлайн-конкурсі на найкращий проєкт із робототехніки серед шкіл, які отримали STEM-лабораторії. Пишаємось талантом та наснагою молодого покоління! Ви справді круті!

«Діброва перемоги» в Солонянському ліцеї

До Дня довкілля одинадцятикласники Заклад загальної середньої освіти "Солонянський ліцей" разом із вчителями та працівниками ліцею висадили різноманітні саджанці дерев.

В єдності наша сила

Освітяни Солонянської громади вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним воїнам.

Мобільний клас безпеки завітав до учнів Солонянської гімназії

Днями учні Солонянської гімназії мали можливість відвідати мобільний клас безпеки та поспілкуватися з рятувальниками, які провели цікавий і пізнавальний урок. Вогнеборці розповідали дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни, нагадали правила дорожнього руху та головні правила надання домедичної допомоги.

Дружина юних рятувальників Солонянського ліцею провела бесіду з безпеки життєдіяльності для вихованців садочку

Безпека дітей під час війни – актуальна як ніколи, а їх емоційний стан особливо. Адже кожна дитина почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації.