Знову біль і скорбота переповнюють наші серця…

Із сумом повідомляємо, що у боях за Україну загинув Григорій Анатолійович Буштрук, який проживав у с. Калинівка. Герой самовіддано став на захист нашої землі та віддав найдорожче – своє життя.

У цю гірку мить Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття дружині, дітям, мамі, татові, усім близьким та рідним нашого Героя. Незагойна рана у серці рідних, вічний смуток у душі, жаль і туга у тих, хто знав Григорія… Розділяємо з вами біль втрати, підтримуємо молитвою.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 15 вересня о 14:00 за адресою с. Калинівка, вул. Компанійця, 85а. Приходьте, щоб віддати шану та провести Захисника України  в останню путь.

Вічна пам’ять, щира вдячність та безмежна шана полеглому Воїну-захиснику Григорію.

Водій-заправник автомобільного відділення спеціальних машин солдат Буштрук Григорій Анатолійович загинув внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу м. Харків під час виконання обов'язків у бойовому завданні.