соцзахист

До уваги військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, зниклих безвісті, полонених, осіб з інвалідністю внаслідок війни Солонянської територіальної громади!

Згідно рішення виконавчого комітету від 14.02.2024 року № 61 «Про затвердження Положення про надання соціальної підтримки військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, зниклих безвісті, полонених, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранам Другої світової війни, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, Почесним громадянам Солонянської селищної територіальної громади», рішення 39 сесії Солонянської селищної ради VIIІ скликання від 22.02.2024 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 17 грудня 2019 року №4-43/VII «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Солонянської селищної ради на 2020-2024 роки (зі змінами) відділ соціального захисту Солонянської селищної ради повідомляє, що для отримання одноразової матеріальної допомоги необхідно звернутися наступним категоріям:

Напрацювали пропозиції для локального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період 2024-2025 роки в Солонянській громаді

9 січня в селищній раді відбулась робоча зустріч, присвячена впровадженню національної стратегії 1325 на локальному рівні.

Інформуємо про внесення змін до Постанови Кабміну «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб"

Відділ соціального захисту населення Солонянської селищної ради інформує про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб».

До уваги власників (орендарів, спадкоємців) житла, які безоплатно прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб

У зв’язку із передачею повноважень по виконанню Постанови КМУ № 333 від 19.03.2022р. (зі змінами) з виконавчого комітету Солонянської селищної ради до відділу соціального захисту населення Солонянської селищної ради, прохаємо власників (орендарів, спадкоємців) житла, які безоплатно прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб, з’явитися до 01 січня 2024 року у відділ соціального захисту населення за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 для поновлення документів на отримання компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Електронні копії (сканкопії) надсилати на електронну пошту e-mail socialdep77@gmail.com.

соцзахист

ПАМ'ЯТКА із забезпечення допоміжними засобами реабілітації

Міністерством соціальної політики України спільно з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю з метою забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, учасників бойових дій та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби розроблена Пам’ятка із забезпечення допоміжними засобами реабілітації.

соцзахист

Працівники гуманітарного центру Проліска - Дніпро видали адресну допомогу у вигляді наборів сімейної гігієни

Благодійну допомогу у вигляді наборів сімейної гігієни від громадської організації «Проліска» отримали родини з числа внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Солонянської громади у 2023 році, у складі яких є три або більше осіб та особа з інвалідністю І групи та ІІ групи.