соцзахист

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС Солонянської громади!

З метою забезпечення соціальної підтримки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС, які зареєстровані та проживають у Солонянській селищній територіальній громаді, з нагоди пам’ятної і одночасно трагічної дати (38 річниця з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції) надається щорічна одноразова матеріальна грошова допомога у розмірі – 2 000 грн.

соцзахист

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ та ІІІ категорії, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС Солонянської громади!

26 квітня 2024 року виповнюється 38 річниця з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції,  яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині.

Відбувся тренінг на тему гендерно зумовленого насильства та надання першої психологічної допомоги

Вчора відбувся тренінг на тему «Основні принципи та кроки щодо інформування, попередження та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, надання першої психологічної допомоги»

соцзахист

До уваги військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, зниклих безвісті, полонених, осіб з інвалідністю внаслідок війни Солонянської територіальної громади!

Згідно рішення виконавчого комітету від 14.02.2024 року № 61 «Про затвердження Положення про надання соціальної підтримки військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, зниклих безвісті, полонених, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранам Другої світової війни, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, Почесним громадянам Солонянської селищної територіальної громади», рішення 39 сесії Солонянської селищної ради VIIІ скликання від 22.02.2024 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 17 грудня 2019 року №4-43/VII «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Солонянської селищної ради на 2020-2024 роки (зі змінами) відділ соціального захисту Солонянської селищної ради повідомляє, що для отримання одноразової матеріальної допомоги необхідно звернутися наступним категоріям:

Напрацювали пропозиції для локального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період 2024-2025 роки в Солонянській громаді

9 січня в селищній раді відбулась робоча зустріч, присвячена впровадженню національної стратегії 1325 на локальному рівні.