Соціально-гуманітарний відділ інформує: про обговорення проекту Програми розвитку освіти Солонянської громади на 2017-2020 роки з керівниками навчальних закладів Солонянської селищної ради

14 лютого в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося обговорення проекту Програми розвитку освіти Солонянської громади на 2017-2020 роки. На зустрічі були присутні керівники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів селищної ради та представники соціально-гуманітарного відділу. Це обговорення стало фактично вже другим етапом, бо з самого початку проект програми опрацьовували в педагогічних колективах навчальних закладів. Під час вчорашньої робочої зустрічі формат проведення був таким, щоб кожен присутній зміг висловитися і довести до колег свою точку зору. Оскільки головними напрямками були питання, що стосуються загальної середньої освіти, то практично всі керівники шкіл і філій громади побували в ролі модераторів тематичних проектів програми. Загалом, програма розвитку на даному етапі налічує 6 розділів: "Дошкільна освіта", "Нова українська школа", "Сталий розвиток", "Навчання впродовж життя", "Школа -територія комфорту", "Партнерство", кожен із яких вміщує в собі декілька відповідних вузькоспрямованих проектів.

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати участі  у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати участі у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Вітаємо учениць  КЗО «Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Шестак Світлану з  ІІІ місцем в  очному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Шевчук Анну, лауреата конкурсу!

Соціально-гуманітарний відділ: Про інформування щодо порушення прав дитини

Якщо Ви маєте інформацію щодо порушення прав дитини звертайтеся до спеціаліста соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради Пирлик Світлани Георгіївни

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради  закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради  закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Про розгляд петиції

06.02.2017 року розпочато розгляд петиції: "О строительстве ледового катка в парке отдыха пгт Соленое", яка набрала необхідну кількість голосів.

Соціально-гуманітарний відділ вітає Дмитренко Юлію Вікторівну зі здобутим 3-м місцем в обласній олімпіаді з української мови і літератури

Вітаємо Дмитренко Юлію Вікторівну, ученицю 8-го класу Солонянської СЗШ №1 (опорний заклад) зі здобутим 3-м місцем в обласній олімпіаді з української мови і літератури! Дякуємо за старанність та наполегливість!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про обласні зональні змагання з футзалу сред учнів 5-их класів

18 січня у приміщенні Солонянської СЗШ №2 відбулися районні змагання з футзалу серед учнів 5-их класів. За першість боролися шість команд: юні спортсмени з Сурсько-Михайлівки, Надіївки, Аполлонівки, Криничок, Башмачки та Солонянської СЗШ №2. За підсумками змагань призові місця вибороли: І-ше місце команда Солонянської СЗШ №2, ІІ-ге – команда Башмачанської СЗШ, ІІІ місце розділили між собою учні Надіївської філії та Криничанської СЗШ. Уже сьогодні, 24-го січня команда Солонянської СЗШ №2 представляла район у ІІІ-му обласному етапі змагань, в м.Дніпро. Серед 4-ох команд-учасниць Центральної зони №1 наші юні спортсмени зайняли ІІІ-тє місце. Дякуємо їм за старанність, а їхнім тренерам за наполегливу працю!