Фото без опису

Пропонуємо до вашої уваги інформаційні матеріали кампанії з вакцинації від COVID-19. Дана інформаційна кампанія проводиться з метою роз’яснення щодо важливості вакцинації населення проти COVID-19 для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.
Більш детальну інформацію з питань, що зацікавили, можна отримати за активними посиланнями, вказаними в таблиці, що наведена нижче.

Локації для розміщення матеріалів Які матеріали мають бути розміщені обов’язково
Пункти вакцинації

1. Плакати А2/A3 “Як організувати роботу у пункті щеплень” bit.ly/35Uj3V2.

2. Плакати А2/A3 “Як проводити вакцинацію від COVID-19” bit.ly/3A646ga.

3. Навігація у пункті bit.ly/3jmka7T.

4. Буклети про вакцину (яку використовують у пункті щеплення) bit.ly/3eFbmXV.

5. Загальна афіша про вакцинацію (А3) bit.ly/33knkzB.

6. Відеоролики, якщо в місці, де організовано пункт вакцинації, є відеоекрани: загальний bit.ly/2RvY9au та для людей літнього віку bit.ly/3gzM8ev.

7. Збірник “100+ запитань про вакцинацію” bit.ly/100answers_vaccov.

   

 

 


 

 

Уряд змінив умови отримання COVID-сертифіката про одужання

Невдовзі невакциновані українці, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, зможуть отримати цифровий COVID-сертифікат про одужання, який дозволятиме упродовж 90-ти діб без обмежень працювати, відвідувати заклади та пересуватись в жовтій та червоній зонах карантину (відповідно до особливостей постанови КМУ № 1236). 

МОЗ нагадує: освітяни - пріоритетна група вакцинації від COVID-19. Чому?

Міністерство охорони здоров'я України нагадує: освітяни є пріоритетною групою вакцинації від COVID-19 через специфіку своєї роботи. Вихователі, вчителі та викладачі щодня спілкуються з десятками чи навіть сотнями людей, тож мають вищий ризик захворіти.

Детально про несприятливі події після імунізації

Після вакцинації від COVID-19 можуть виникати різні реакції, і це нормально. Усі реакції, які з’являються після щеплення, в медичних колах називають “несприятливі події після імунізації”, або “НППІ”.