В рамках підготовки до 34 сесії селищної ради, закінчились засідання детутатський комісій

Сьогодні, в рамках підготовки до 34 сесії, відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. Члени постійної комісії детально опрацювали блок земельних питань.

В Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій

Першою підготовку до 34 сесії Солонянської селищної ради розпочала постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій. Члени комісії працювали над питаннями про:

Відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища

Сьогодні, в рамках підготовки до 33 сесії, відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. Члени постійної комісії детально опрацювала блок земельних питань.

Графік засідань постійних комісій в рамках підготовки до 33 сесії Солонянської селищної ради

В рамках підготовки до 33 сесії Солонянської селищної ради, завтра відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишього природного середовища.