Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду. Солонянщина в жалобі…

Із глибоким болем повідомляємо, що в боях за незалежність України, під час оборонних дій в Бахмутському районі, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк Вячеслав Вікторович Кузьменко. Герой мешкав у селі Широке.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Низький уклін та щирі співчуття найріднішим, нехай Господь допоможе вам вистояти у цей надважкий час, ми розділяємо ваше горе на всю громаду і будемо вічно пам’ятати подвиг Героя.

Церемонія прощання із Вячеславом відбудеться у вівторок, 3 січня, із 13:00 до 14:00 за адресою село Широке, вул. Шевченка, 34. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь.

Глибока шана, світла і вічна пам’ять нашому Герою-захиснику!

Старший стрілець 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти Кузьменко Вячеслав Вікторович загинув під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.