Отримали саджанці дерев для старостинських округів нашої громади

На початку квітня кожен старостинський округ нашої громади отримав по 10 саджанців берези та 10 кущів калини. Сподіваємось, що всі деревцята пустять міцне коріння та будуть радувати усіх жителів нашої громади!

Рішення про визначення переможця конкурсу щодо виконання послуг на здійснення операцій і збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради № 132 від 21.03.2024

Шановні мешканці громади, інформуємо, що вчора відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу щодо виконання послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради.

оголошення

Оголошується конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради

У зв’язку із закінченням терміну дії договору виконавця житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради.

оголошення

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми"

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська СТГ, смт Солоне, вул. Степова, 7. Майданчик №3". Будівгництво птахоферми передбачено для вирощування та відгодівлі курчат-бройлерів на 79896 посадкових місць. Будівництво птахоферми передбачається для виробництва органічного м'яса.