«Як створити власний проєкт Громадського бюджету» — новий онлайн-курс, який вже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Громадський бюджет — це інструмент, що дозволяє мешканцям пропонувати власні проєкти та отримувати кошти на їхню реалізацію. На початку великої війни ГБ був тимчасово призупинений, але тепер громади знову готові його реалізовувати!

Відбулося друге засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету в Солонянській громаді

Сьогодні відбулося друге засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету в Солонянській громаді. На засіданні розглянули питання про допущення проєктів до голосування. Попередньо розпорядники коштів детально проаналізували кожен поданий проєкт та подали висновки щодо можливості їх реалізації.