Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду. Солонянщина в жалобі…

Із глибоким болем повідомляємо, що в боях за Україну, її свободу і незалежність, під час оборонних дій поблизу населеного пункту Кліщіївка, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк Тисяченко Андрій Васильович. Герой мешкав у Солоному.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Низький уклін та щирі співчуття найріднішим, нехай Господь допоможе вам вистояти у цей надважкий час, ми розділяємо ваше горе на всю громаду і будемо вічно пам’ятати подвиг Героя.

Церемонія прощання із Андрієм Тисяченко відбудеться в неділю, 3 березня, 13:00 за адресою селище Надіївка, вул. Залізнична, 3. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь.

Глибока шана, світла і вічна пам’ять нашому Герою-захиснику! Спочивай з миром, Герою України! Не забудемо! Не пробачимо!