Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей - на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.

Працівники "Центру пробації" провели просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист»

1 червня 2023 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей персонал Дніпровського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області взяли участь та провели для дітей учнів закладу загальної середньої освіти «Солонянського ліцею» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист». 

Не спалюй екосистеми

Більшість пожеж виникає через порушення населенням заходів пожежної безпеки та недбале ставлення до природи. Кожна пожежа - це сотні гектарів спаленої рослиннності. Окрім цього вогонь знищує середовище існування для тварин та птахів, а ще вбиває цих живих істот.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 та 4 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.