для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Солонянський район

Новини

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати змагання на "Кубок Мера"

16 та 18 жовтня 2018 року на футбольних полях закладів освіти смт. Солоне відбувся відкритий турнір з футболу на приз «Кубок Мера». В змаганні прийняли участь 12 команд, серед яких були представлені не лише команди закладів освіти нашої громади, а й Солонянського району та інших об’єднаних територіальних громад.  Юні спортсмени показали добру підготовку та прагнення до перемоги. Але перемогли найсильніші. Так, ними стали: у молодшій віковій групі: І місце посіла команда Новопокровської СШ, ІІ місце- команда -Солонянської гімназії, а ІІІ – команда Солонянської СШ №1 у середній віковій групі: І місце зайняли футболісти Солонянської гімназії, ІІ місце – команда Солонянської СШ №1, ІІІ місце – Новопокровської СШ у старшій віковій групі:  І місце зайняли футболісти Новопокровської СШ, ІІ місце – команда Солонянської СШ №1, ІІІ місце – Башмачанської СШ Усі призери отримали кубки, медалі та грамоти, а головним призом став Кубок Мера, який отримала команда переможців у старшій групі а ще кожна команда в незалежності від результату отримала в подарунок футбольний м’яч. На згадку про цей матч селищний голова Солонянської ОТГ Копейко М.М. передав юним футболістам солодкі подарунки. Вітаємо учасників змагання та бажаємо подальших успіхів та перемог!

08:55 19.10.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про засідання АК ІІ рівня

18 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради. В ході засідання було затверджено списки педагогічних працівників закладів освіти, які атестуються на підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та, які мають педагогічні звання, або претендуються на присвоєння відповідних.  В 2019 році через атестаційну комісію ІІ рівня атестуються 24 педпрацівника. Членами атестаційної комісії був погоджений план роботи атестаційної комісії ІІ рівня на 2018-2019 навчальний рік. Тож привітаємо членів атестаційної комісії із новим стартом, а педагогічним працівникам побажаємо успіхів у реалізації поставлених цілей!

16:26 18.10.2018

КЗ "Спорт для всіх".

Комунальний заклад фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради провів 14 жовтня 2018 р з нагоди Дня Захисника Вітчизни в смт. Солоне товариський матч з футболу між воїнами АТО, волонтерами та школярами. Матч виявився цікавим та емоційним. Команди були нагороджені грамотами та медалями. Гравці та вболівальники підтримали пропозицію про щорічне проведення товариських матчів з футболу між воїнами АТО та школярами.

12:14 16.10.2018

Волейбол єднає покоління !! 10.10.2018 року було проведено товариський матч з волейболу між командою Ветеранів та Молоді. Перемогу здобула команда Ветеранів але й юні гравці не відставали від старшого покоління.

14:38 12.10.2018

Вітаємо з перемогою!

Велике задоволення вчителю приносять досягнення та перемоги його учнів та вихованців. В переддень сьогоднішнього свята колишній учень Надіївської філії, а тепер учень 10 класу Солонянського опорного закладу Халецький Андрій порадував своїх вчителів та усіх педагогічних працівників закладів освіти Солонянської громади черговою гучною перемогою.  На міжнародному турнірі в Ірландії «Smithfield Boxfest 2018», в якому приймали участь 8 збірних команд світу, серед яких: Норвегія, Данія, Німеччина, Латвія, Литва та Палестина наш спортсмен виборов золоту медаль серед спортсменів вагової категорії +80 кг!  Андрію, вітаємо тебе з перемогою, радіємо твоїм досягненням та віримо, що ще не раз будемо пишатися твоїм тріумфом на боксерській арені!  Здоров'я тобі, спортивної витривалості, сили та натхнення! Ти- найкращий!

13:01 08.10.2018