Громадські слухання - це колективні зустрічі громадян з представниками місцевої влади, на яких обговорюються та ухвалюються пропозиції щодо вирішення актуальних проблем громади.

Такі пропозиції надсилаються до місцевої влади і підлягають обов’язковому розгляду

Правова підстава: громадяни мають право проводити громадські слухання – зустрічатися з депутатами та посадовими особами місцевої ради, під час яких громадяни їх заслуховують та подають власні пропозиції до вирішення проблем громади – ст.13 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Як користуватися: у випадку виникнення будь-яких проблем на території громади, міста, села, селища, кварталу/вулиці, за вирішення яких відповідає місцева влада, вам необхідно колективно з жителями громади ініціювати проведення громадських слухань.

За результатами громадських слухань надіслати до місцевої влади колективну резолюцію з пропозиціями щодо вирішення проблеми.

Назва громадського обговорення Дата публікації обговорення
1 Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладу загальної середньої освіти "Звонецько-Хутірська гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області 30.08.2021
2 Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладу загальної середньої освіти "Калинівська гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області 30.08.2021
3 Проєкт Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади на 2022-2027 р.р. 22.11.2021