Центр надання соціальних послуг інформує

Здійснено виїзди у с.Широкополе та смт Солоне до прийомних сімей

13 та 16 липня 2021 року працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно із головним спеціалістом Дніпровської РДА, старшим інспектором ювенальної привенції та поліцейським офіцером громади здійснено виїзди у с.Широкополе та смт Солоне до прийомних сімей. В ході виїздів перевірено умови проживання 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях. Умови виховання дітей забезпечені належним чином. З прийомними батьками проведено роз’яснювальні бесіди щодо створення сприятливих умов для навчання та розвитку дітей, а також підготовки до дорослого життя та набуття навичок самостійного розв’язання проблем після виходу з прийомних сімей.

13:00 22.07.2021

Протидія торгівлі людьми

Одним із найтяжчих злочинів у всьому світі є торгівля людьми. Вона є не лише сучасною формою рабства, що порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням.

11:11 17.05.2021