ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні проект «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки у лютому 2022 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

«Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради провів інформаційно-профілактичні заходи для учнів Широчанської школи

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання.

Триває міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Вчора, 3 грудня, члени мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, провели інформаційно-профілактичну роботу серед жителів Широчанського старостинського округу з метою привернення уваги мешканців до проблем подолання насильства в сім’ї, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення.

16 днів проти насильства

Уже не перший рік в Україні наприкінці листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дана акція проводиться з 25 листопада по 10 грудня щорічно. Акція «16 днів проти насильства» - це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, сформувати свідомість всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Узагальнення Анкети для визначення потреб громади у соціальних послугах

З метою визначення та узагальнення потреб населення Солонянської селищної територіальної громади у соціальних послугах проведено анкетування мешканців громади із застосуванням сучасних можливостей мережі Інтернет (анкета була розміщена на сайті Солонянської селищної ради та на офіційній сторінці в фейсбук).

Соціальне сирітсво

Соціальне сирітство – це явище, обумовлене ухиленням або відстороненням батьків від виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей. У зв’язку з цим зростає кількість дітей, які залишаються без батьківського піклування. Ця ознака, на жаль, не обминула і нашого суспільства.