Відбувся «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання»

Сьогодні, 29 травня, працівники «Центру надання соціальних послуг» спільно із представником служби у справах дітей Дніпровської райдержадміністрації організовали та провели «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання».

Видано чергову гуманітрану допомогу від Дніпровської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України

16 травня у Солоному відбулася чергова видача гуманітарної допомоги вразливим категоріям з числа внутрішньо переміщених осіб громади від Дніпровська Районна Організація Товариства Червоного Хреста України

актуально для ВПО

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб Солонянської громади на отримання гуманітарної допомоги від Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України

У четвер, 4 травня, запрошуємо внутрішньо переміщених осіб Солонянської громади на отримання гуманітарної допомоги від Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Повідомляємо, що однією із послуг, яку надає наш Центр є надання соціальної послуги «соціально-психологічного консультування»

В наслідок російської агресії проти України велика кількість мешканців громади щодня знаходиться у стресовому стані. У більшості людей не закрита базова потреба - люди не можуть відчувати себе в безпеці, хвилюються за своїх рідних та друзів, здригаються від новин та фото з регіонів, де ведуться активні бойові дії, окупованих та деокупованих територій України.

Особи з інвалідністю та багатодітні сім’ї з числа ВПО отримали гуманітарну допомогу

В рамках співпраці з Міжнародною організацією «Triangle Génération Humanitaire», особи з інвалідністю та багатодітні сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Солонянській громаді отримали гуманітарну допомогу у вигляді санітарно-гігієнічних наборів.

Починаючи з 24 квітня мешканці Солонянської громади можуть скористатися соціальною послугою з перевезення

Починаючи з 24 квітня 2023 року мешканці нашої Солонянської громади можуть скористатися соціальною послугою з перевезення, яка надається комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради.