соцзахист

Звітуємо про соціальну послугу з перевезення

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради інформує, що за І квартал 2024 року транспортними послугами (послугами соціального таксі) скористалося 55 осіб з обмеженими можливостями пересування, із них 9 внутрішньо переміщених осіб.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до групи підтримки, ініційованої фахівцями Центру надання соціальних послуг

Під час військових дій емоційний стан людини потребує розвантаження та підтримки. Існують різні способи допомогти нам почуватися краще, коли ми відчуваємо стрес або неприємні емоції. Один із дієвих способів це творчість та турбота про інших.

Відбувся захід в рамках Всеукраїнської компанії “16 днів проти насильства”

На базі нашого Центр активності громадян Солоне працівники “Центру надання соціальних послуг” у співпраці з громадською організацією “Десяте квітня” провели захід в рамках Всеукраїнської компанії “16 днів проти насильства”.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" відбулась інформаційна сесія для ВПО

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства.

25 листопада Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Жінки по всьому світу стають жертвами згвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа його нерідко приховані. Насилля – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають жінки. Щороку близько 10000 українських жінок гине від домашнього насильства.

Мінсоцполітики України інформує

Міжнародна спільнота визначає проблему торгівлі людьми як транснаціональну та глобальну. Ніщо не може виправдати факт існування торгівлі людьми в сучасному світі. Наголошуємо, що кожен має право на захист.

Підписано Меморандуму про співпрацю із громадською організацією «Дніпровська ліга соціальних працівників»

Вчора відбулась робоча зустріч із представниками Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників", щодо участі нашої громади у проєкті «Соціальні ініціативи для сімей з дітьми на рівні громад у Дніпропетровській області».